Pobierz
katalog
wzorów

  • Kolorowe tkaniny drukowane
    Druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny na tkaninach

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży nadruków na tkaninie zaowocowały wyborem technologii sublimacji, która pozwala uzyskać fantastyczne, przyciągające uwagę efekty.

Druk sublimacyjny na tkaninach składa się z 2 etapów: w pierwszym wzór drukowany jest na specjalnym papierze, natomiast w drugim następuje przetransferowanie barwników z papieru na materiał. W procesie chemicznym jakim jest sublimacja, barwniki wnikają w strukturę tkaniny, zapewniając wyjątkową trwałość nadruku. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku i nie zmniejsza przepuszczalności materiału, co jest niezwykle istotne w przypadku znakowania odzieży sportowej.

Popularność druku sublimacyjnego na tkaninach wynika m.in. z możliwości realizacji zarówno krótkich serii, jak i dużych nakładów produkcyjnych bez znaczącego wpływu na cenę sprzedaży. Dodatkową zaletą technologii sublimacji jest możliwość przeniesienia na materiał każdej grafiki – od prostego wzoru aż do wysokiej jakości zdjęcia w stosunkowo krótkim czasie. Można ją zastosować wyłącznie na tkaninach poliestrowych oraz ich mieszankach.

Ze względu na dużą precyzję, a także wysokie nasycenie i doskonałe odwzorowanie barw druk sublimacyjny świetnie sprawdza się w wielobarwnych projektach. Ta technologia daje możliwość personalizacji odzieży i akcesoriów zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego, dzięki czemu może stanowić skuteczne wsparcie działań marketingowych i pełnić rolę nośnika treści reklamowych.

Zaawansowane zaplecze techniczne naszej drukarni tkanin gwarantuje najwyższą jakość druku. Pracujemy na maszynach produkcji japońskiej i włoskiej. Komponenty używane do druku (papier i barwniki) pochodzą wyłącznie od producentów europejskich (nie pracujemy na azjatyckich zamiennikach).

Druk sublimacyjny

Jedną z obecnie najpopularniejszych, najbardziej ekonomicznych i najtrwalszych technik zadruku tkanin i dzianin jest druk sublimacyjny.
Działamy w tej branży od 20 lat i wiemy jak drukować najlepiej.

wysoka jakość


Jakość druku cyfrowego jest porównywalna z jakością druku analogowego wykonywanego na maszynach wielkometrażowych.

Niskie nakłady


Na jednej rolce tkaniny lub dzianiny można wydrukować wiele wzorów, gotowych elementów odzieży, wykrojów i pojedynczych elementów.

Szybka realizacja


Od pomysłu poprzez projekt, wydruk do efektu końcowego w postaci wyrobu gotowego (sukienka, koszulka itp.) mija raptem kilka dni.

trwałość


Nowoczesne, trwałe i nieszkodliwe dla człowieka barwniki to długotrwałe i bezpieczne użytkowanie drukowanych tekstyliów bez straty jakości.

Branże korzystające z druku transferowego


Przykłady prac

Tu zobaczysz ogólniedostępne przykłady prac jakie zlecają nam nasi klienci. Poufność w stosunu do naszych partnerów nie pozwala nam na publikowanie wzorów jakie dla nich wykonaliśmy lub jakie do nas dostarczyli. Jesteśmy lojalni wobec naszych wszystkich klientów i szanujemy ich tajemnice handlowe.

+48 570 946 046

Chcesz otrzymać katalog najnowszych wzorów? Zostaw adres email.


Wpisz swoją branżę (np. odzieżowa, dekoracyjna, artykuły zoologiczne):

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez SUBLIMA Sp. z o.o. Gospodarz 56 gmina Rzgów. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

KONTAKT Z NAMI

Jesli nie masz czasu by zajrzeć do nas, pogadać i napić się kawy to chociaż napisz do nas lub zadzwoń ...

+48 570 946 046

biuro

Sublima Sp. z o.o.

Gospodarz 56A
95-030 Rzgów